Marzec w obiektywie

niedziela, 6 kwietnia 2014

Nie wiem jak Wy, ale ja odnoszę wrażenie, że czas w nieznany sposób zaczął przyspieszać. I to nie tylko chodzi mi o zmianę czasu, ale mimo, że dzień jest coraz dłuższy to moja doba wydaje się coraz krótsza.. Jeszcze pamiętam jak przygotowywałam wpis o lutym, a tu już początek kwietnia! Ponieważ jak pewnie wiecie najwięcej zmian wychodzi w praniu, dlatego początkowo były wpisy "Tydzień w obiektywie" teraz "Miesiąc w obiektywie", a teraz jeszcze dzielimy post na pół aby rozgraniczyć co u kogo się działo. (Muszę Wam powiedzieć, że mimo wielu zalet prowadzenia bloga razem z Radi, często mam problem przy wspólnych postach w jakiej osobie pisać ;-)).

Anomalia: Mój cały marzec przeżyłam w rozjazdach. Dni robocze grzecznie spędzałam na uczelni, a weekendy wyjeżdżałam do Warszawy. Pierwszy wyjazd miał charakter czysto blogowy, a kolejne były już związane tylko i wyłącznie z kierunkiem moich studiów. Ponieważ jednym z moich postanowień noworocznych był rozwój właśnie w programowaniu, dlatego ochoczo zapisuję się na konferencje czy szkolenia. W marcu miałam okazję wyjechać na GirlzCamp oraz Noc z Technologią. Pierwsze szkolenie było specjalnie zorganizowane dla kobiet  przez Microsoft i dotyczyło tworzenia aplikacji na Windows 8. Druga zaś impreza (niestety trudno to nazwać szkoleniem ;-)) to cała noc w Microsofcie wypełniona xboxem, pizzą i grami ;-). Miałam okazję również poznać Technology Wizard z Nokii, który przyleciał do nas prosto z Finlandii! Nie wiem ile z Was miało okazję być w siedzibie Microsoftu, ale mnie wystrój dosłownie powalił na kolana! Takie środowisko pracy to ja rozumiem. Wiosna pełną parą! Takie widoki tylko pod naszą Politechniką Łódzką ;-)Radi: W taką pogodę aż żal nie wybrać się na rower lub spacer.


 Ostatnimi czasy często podróżuję z psem :), więc to on dzisiaj zastąpi nasze ukochane koty, w roli bohatera! :)
A Wam jak minął marzec ;) ?

14 komentarzy:

 1. Jak ładnie wiosennie. Co do roweru lub spaceru w taką pogodę racja.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne kwiatuszki pod uczelnią masz :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zazdroszczę GirlzCampu! Szkoda, że nigdzie nie znalazłam, że Microsoft coś takiego organizuje :) Faktycznie, wystrój tam mają świetny :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. GirlzCamp był imprezą zamkniętą wyłącznie dla członkiń akademickich grup .NET Zorientuj się czy u Ciebie na uczelni jest taka grupa, to może spotkamy się za rok ;-)
   Anomalia

   Usuń
 4. Anomalia, ekstra studia! I ekstra życie programistki! :)
  Zachciało mi sie pizzy. I chyba poszukam takich mebli. I ciasto z pomarańczami poproszę też.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wbrew pozorom życie programistki jest naprawdę ciekawe :) Dziewczyny na Politechniki :D! To przepyszne ciasto to ciasto marchewkowe, ciągle czuję jego smak :)
   Anomalia

   Usuń
 5. łaał, tak to można pracować :) a na którym roku już jesteś Anomalio? ja miałam tylko jeden semestr programowania i szczerze podziwiam, że ogarniasz :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Informatykę studiuję już 4 semestr. To zależy co kogo kręci, dla mnie programowanie jest po prostu logiczne ;-)
   Anomalia

   Usuń
 6. Fantastyczne wiosenne ujecia :)

  OdpowiedzUsuń
 7. No to ciekawie macie :-D Te słodkie mebelki skradły mi serce :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Czadowy kejter! :) Nasze rowery są jeszcze przed naprawą, a to dlatego, że kupiliśmy skuter! :D Teraz jednak przyszła kolej i na nasze pedałowce, i będę jeździć z Zochą całe mnóstwo po lesie i dookoła jeziora. :)

  Anomalio, właśnie mnie zawstydziłaś stopniem swojego rozwoju zawodowego, brawo! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie przesadzajmy, po prostu w końcu wzięłam się do pracy ;-)
   Anomalia

   Usuń