Suplementy

niedziela, 25 listopada 2012

'Zimą zapominamy często o odpowiedniej diecie. Co prawda o świeże warzywa i owoce dużo ciężej, ale to nie zwalnia nas, z dostarczania naszemu organizmowi, a także włosom odpowiednich składników. Dlatego w tym okresie skusiłyśmy się na spożywanie suplementów.'

LEWITAN Z DROŻDŻY PIWOWARSKICHWskazania: W okresie intensywnego wzrostu młodzieży, w okresach osłabienia wynikającego z niezrównoważonej diety i przemęczenia, przy wypadaniu włosów wynikającym z osłabienia cebulek włosowych. Dla osób mających problemy z cerą, z dokuczliwymi zajadami w kącikach ust, dla nastolatków cierpiących na trądzik młodzieńczy, w celu poprawy przemiany materii. 
Opinia: Po miesięcznej przerwie...Powrót do przeszłości. Najbardziej w ulotce zainteresowało mnie to, co jest pogrubione wyżej (+cena ok. 12 zł). Na pierwszym miejscu: pomoc włosom, ale również zła dieta i przemęczenie (ah te studia). Nie mam problemów z cerą, ale podobno na nią też świetnie działa. Głownie chodziło mi o szybszy przyrost włosów. Lewitan kupiłam po przygodzie z piciem drożdży. Efekty były zadowalające - przez miesiąc włosy urosły ok.2.5 - 3 cm. Postanowiłam go wykończyć, bo została mi mniejsza połowa tabletek :).

 OLEJ Z WIESIOŁKA
O dobroczynnych właściwościach olejów wie już każda włosomaniaczka. Olej z wiesiołka jest jedynym, który stosuję doustnie (w formie kapsułek oczywiście ;) ). Łagodzi on bóle menstruacyjne (niestety okres bez zwijania się z bólu do tej pory był niemożliwy..). Ma dobroczynny wpływ na serce i naczynia krwionośne (w połączeniu z rutinoscrobinem jest idealny na pękające naczynka!). Pomaga w zwalczaniu chorób skóry - nawilżona i elastyczna cera to nie jedna zaleta stosowania tego suplementu.


Spożywacie jakieś suplementy?

3 komentarze:

 1. Ja chyba zacznę brać olej z wiesiołka, przekonało mnie łagodzenie bóli menstruacyjnych, które są nieznośne co miesiąc.

  OdpowiedzUsuń
 2. ja nie spożywam nic... Nie wiem czy 'stety' czy 'niestety'... chyba będę musiała coś zacząć brać, bo mam bardzo słabe włosy. Znacie coś dobrego?


  Pozdrawiam i życzę spokojnych Świat!


  http://eva-style.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki Tobie przed kilkoma dniami stałam się posiadaczką tych drożdży od Lewitanu :)
  Zdradzisz mi jaką ich dawkę stosowałaś ,że włosy wtedy tak ładnie podrosły? :D

  OdpowiedzUsuń